fbpx

ЗНО орієнтовно розпочнеться 25 червня, – МОН

Суспільство 11:34, 22.04, 2020

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно може розпочатись 25 червня 2020 року.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив генеральний директор директорату вищої освіти МОН Олег Шаров.

За його словами, у четвер, 16 квітня, керівництво Міністерства провело відеоконференцію з низкою провідних закладів вищої освіти, які перебувають у сфері управління МОН.

Підсумок такий.

«Вступна кампанія — ЗНО, ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників до магістратури), ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування для вступників до магістратури зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право») обов’язково будуть проведені», – наголошує Шаров.

Він також підкреслив, що незалежне оцінювання та інші вступні іспити з використанням технологій ЗНО дозволяють не тільки забезпечити справедливий вступ, але й убезпечити вступників від скупчення в приймальних комісіях та на вступних іспитах, що дуже важливо в цьому році.

«ЗНО буде проведено орієнтовно з 25 червня до 17 липня. Вступна кампанія на основі 11 класів буде посунута на один місяць (серпень замість липня), навчальний рік для першокурсників, ймовірно, розпочнеться 15 вересня (для інших курсів він може розпочатись у звичайні строки)», – повідомив генеральний директор директорату вищої освіти.

Календар інших вступних кампаній буде визначений до кінця квітня.

Разом з тим він наголосив, що ці строки можуть бути змінені, якщо заборона на відвідування закладів освіти її здобувачами буде продовжена після 1 червня 2020 року.

У разі вручення свідоцтв про базову середню освіту до кінця червня вступна кампанія до фахових коледжів для випускників дев’ятих класів може бути проведена без перегляду раніше визначених строків у липні.

«Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти провів вайбер-опитування фахових коледжів щодо вступної кампанії на основі дев’яти класів. Опитування засвідчило бажання 82 % його учасників не змінювати час проведення вступної кампанії на основі 9 класів, навіть за умови відтермінування кампанії на основі 11 класів на серпень», – написав Шаров.

Нагадаємо, в МОН було два сценарії: навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступ до вишів

Також директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук поінформував, що пробне ЗНО обов’язкого відбудеться.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: