fbpx

Золота медаль: Прикарпатський університет визнали лідером інновацій в освіті

Суспільство 17:11, 23.10, 2019

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника нагороджено почесним званням «Лідер інновацій в освіті».

Конкурс відбувся у рамках ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Х Міжнародної виставки World Edu у Києві.

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

До виставки долучились 560 учасників із 25 регіонів України та представники Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії.

Представлену на форумі такого рівня Прикарпатським університетом роботу «Інноваційні інструменти, проєкти та рішення у забезпеченні розвитку «Університету 4.0» відзначено золотою медаллю.

Координатори програми та розробники конкурсної роботи – доцентка кафедри фінансів, директорка Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН Світлана Кропельницька, доцентка кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Кулеша-Любінець, доцентка кафедри фінансів Тетяна Мигович, доцентка кафедри фінансів Зоряна Криховецька та професорка педагогічного факультету Оксана Кондур.

Тематична програма виставки супроводжувалася презентаціями, семінарами, «круглими столами», майстер-класами, панельними дискусіями за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів.

Під час роботи виставки абітурієнти та батьки мали можливість поспілкуватися із представниками Прикарпатського університету, отримати інформацію про спеціальності, напрямки підготовки та про переваги навчання у виші, інформує пресслужба освітнього закладу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: