Дзюдоїст Михайло Свідрак з Прикарпаття став срібним призером турніру в Австрії

Спорт 20:50, 29.05, 2023

Дзюдоїст з Прикарпаття Михайло Свідрак став срібним призером турніру «Upper Austria Grand Prix 2023» у ваговій категорії до 81 кг.

Престижні змагання з дзюдо відбулись в австрійськму Лінці. У фіналі 22-річний український дзюдоїст поступився представнику Австрії – призеру чемпіонату світу та Олімпійських ігор Шамілю Борчашвілі.

Нагорода Свідрака стала четвертою для української команди на турнірі в Лінці, повідомляють на сторінці Національного олімпійського комітету України.

На шляху до фіналу український дзюдоїст виграв п’ять сутичок, зокрема у півфіналі взяв гору над переможцем березневого Grand Slam у Тбілісі Вахідом Борчашвілі з Австрії.

Це перша медаль 22-річного спортсмена з Івано-Франківщини на змаганнях такого рівня.

Михайло Свідрак є вихованцем Надвірнянської СДЮСШОР профкому Пат «Нафтохімік Прикарпаття» та ШВСМ, студент ЗУНУ (місто Тернопіль).

КУРС писав, що прикарпатець Михайло Свідрак здобув бронзу на Кубку Європи з дзюдо