fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Едуард Прощук: "Створення Академії боротьби – мрія, яку нам вдалось втілити власними силами лише за 6 місяців"

Едуард Прощук: "Створення Академії боротьби – мрія, яку нам вдалось втілити власними силами лише за 6 місяців"

Спорт 09:26, 15.01, 2020
НА ФОТО: Едуард Прощук

У суботу, 11 січня, на базі Прикарпатського національного університету офіційно відкрили Академію вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

Ініціатори створення Академії – народний депутат України, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук та заслужений тренер України Іван Курилюк. Проєкт реалізували завдяки фінансовій допомозі меценатів й підтримці ректора Прикарпатського університету Ігоря Цепенди.

«Створення Академії – непростий шлях, але ми впорались. Цей проєкт – мрія, яку вдалось втілити власними силами лише за 6 місяців. Влітку ми офіційно уклали угоду з університетом. А тепер тут відремонтована зала, роздягальні, зона для кросфіту. Перших 13 спортсменів уже розпочинають тренування, щоб здобути Олімпійські медалі», – прокоментував народний депутат та меценат проєкту Едуард Прощук.

Едуард Прощук: "Створення Академії боротьби – мрія, яку нам вдалось втілити власними силами лише за 6 місяців" 1

В Академії боротьби обладнали новий сучасний тренувальний комплекс за міжнародними стандартами. У реконструкцію інвестували понад шість мільйонів гривень.

«Я вдячний усім, хто повірив та підтримав: команді, тренеру Івану Курилюку, заслуженим тренерам, ветеранам. Вдячний меценатам, які підтримують вільну боротьбу. Без вашої допомоги ми б не впорались так швидко», – додав віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук.

Президентом Академії боротьби Прикарпаття став декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету Ярослав Яців. Головним  тренером Академії – заслужений тренер України з вільної боротьби Іван Курилюк.

«Часто говорять, що більшість спортсменів мають лише юніорські перемоги, а в дорослому віці не продовжують здобувати спортивні досягнення. Створення Академії дасть можливість розвиватись далі. Це місце, де спортсмени будуть  тренуватись і отримувати нові перемоги», – додав головний тренер Академії Іван Курилюк.

Також народний депутат Едуард Прощук висловив окрему вдячність ректору університету Ігорю Цепенді та його команді за реалізацію спільного проєкту.

Нагадаємо, Едуард Прощук народний депутат України від 85-го виборчого округу (Калуський і Рогатинський та частина Галицького районів). У парламенті депутат пішов працювати до Комітету з питань екології. Також увійшов до підкомітетів  з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.
Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України.

Едуард Прощук у соцмережах:
Facebook
Instagram

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: