ФК "Прикарпаття" на виїзді програв "Балканам"

Спорт 15:48, 22.09, 2019

Візит команди з Івано-Франківська був для "Балкан" гарною підмогою, щоб перервати тривалу безпрограшну серію і підправити своє турнірне становище.

По-перше, “Прикарпаття” набрало всього на 4 очки більше від конкурента, а по-друге, – зорянці традиційно вдало грають з іванофранківцями, пише Sport Arena.

«Нулі» на табло трималися до середини другого тайму, поки господарі не організували реактивний наступ. Паламар з центральної зони віддав довгий пас на хід Антюху, який в боротьбі випередив Ковальчука, прорвавшись до воріт, і з дуже гострого кута проштовхнув м’яча повз голкіпера – 1:0.

“Балкани” впевнено рухалися до своєї перемоги, в кінцівці зустрічі подвоївши рахунок. Паламар отримав м’яча на правому фланзі, технічно обіграв суперника і красивим ударом пробив у дальній кут – 2:0. Підопічні Андрія Пархоменка відсвяткували довгоочікувану перемогу, а “Прикарпаття” програло другий матч поспіль.