Франківські спортсменки принесли перемогу збірній України на Кубках Європи з фристайлу

Спорт 20:20, 22.03, 2024

Збірна України завершила виступ на Кубках Європи з фристайлу (акробатика) подвійною перемогою в загальному заліку і трьома призовими місцями. До перемоги доклалися Ангеліна Брикіна та Оксана Яцюк.

В жіночих змаганнях лідерка загального заліку Ангеліна Брикіна не залишила жодних шансів для суперниць як в боротьбі за перемогу в загальному заліку, так і в сьогоднішньому старті, виконавши найскладніший серед заявлених стрибків bLF з оцінкою 67.28 бала, що гарантувало їй подвійну перемогу. Оксана Яцюк посіла третє місце зі стрибком bF, оцінка – 63.48 бала і в результаті друга позиція в загальному заліку, повідомили у Федерації лижного спорту України.

Лідер чоловічого загального заліку Максим Кузнєцов зупинився за крок до пʼєдесталу пошани і став четвертим, однак по завершенню змагань зберіг лідируючу позицію в овераллі. Ян Гаврюк став бронзовим призером змагань зі стрибком bdFF з оцінкою 88.12 бала.