Спорт 18:04, 16.10, 2024

У Вінниці з 10 по 19 жовтня 2024 року проходить чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 2001 року народження. Спортсменка з Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківської ШВСМ Сніжана Ходоровська завоювала срібну медаль на змаганнях, пише КУРС з посиланням на Спортивні новини Прикарпаття.

Сніжана виборола срібло у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м). У фінал вона вийшла з результатом 558 очок та посіла друге місце.

Прикарпатка Сніжана Ходоровська виборола срібло на чемпіонаті України з кульової стрільби 1

Підготовкою спортсменки займалися тренери Іванців М. С. та Коваль Я. В.

Нагадаємо, рік тому Сніжана виборола бронзу зимового чемпіонату України у Львові.