Прикарпатські рятувальники виграли чемпіонат України зі спортивного гірського туризму

Спорт 11:20, 02.09, 2024

З 28 серпня до 1 вересня на скелях Довбуша в урочищі Бубнище поблизу Болехова відбувся XXVIII чемпіонат України зі спортивного гірського туризму, пише КУРС з посиланням на обласне управління ДСНС.

У змаганнях взяли участь понад 150 учасників з різних регіонів України. Команда гірських рятувальників Івано-Франківщини продемонструвала виняткову майстерність і витримку, виборовши першість у змаганнях.

Зокрема, заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області Роман Братчук разом із волонтеркою Мартою Фединяк здобули 1 місце на дистанції «Рятувальні технічні прийоми» V класу.

Рятувальник ГПРВ села Осмолод Денис Бойчук разом із волонтеркою Дар’єю Риженко продемонстрували свої навички, посівши 1-ше місце на дистанціях «Тактико-технічна» V класу та «Гірські перешкоди» VI класу, а також вибороли 2-ге місце на дистанції «Рятувальні технічні прийоми» V класу.

Нагадаємо, на Прикарпатті рятувальники з кінологами відпрацювали навички порятунку людей в горах.