"Прикарпаття" оскаржує нічию з "Авангардом" через "лівого" гравця на полі

Спорт 19:54, 03.08, 2019

Футбольний клуб «Прикарпаття» оскаржив результати матчу із командою «Авангард», який закінчився рахунком 2:2.

У матчі другого туру Першої ліги України “Прикарпаття” – “Авангард”, який відбувся вчора в Івано-Франківську, у складі гостей на останніх хвилинах гри відбулася заміна, в якій на поле вийшов незаявлений гравець Владислав Савін, пише «Галка».

За інформацією видання, клуб «Прикарпаття» вже оскаржив результат зустрічі і спробує домогтися технічної поразки для гостей через цей епізод.

Під час заміни видно, що на футболці гравця, що вийшов на поле, написане прізвище Савіна, якого немає в заявці.

"Прикарпаття" оскаржує нічию з "Авангардом" через "лівого" гравця на полі 1

Відеокоментатор гри в Івано-Франківську допустив, що на поле вийшов під 27-м номером Таранда, але насправді на полі з’явився 97-й номер Савін (момент на 90 + 1 хвилині матчу на відео).