fbpx

У Франківську визначили 30 спортсменів-стипендіатів міськради

Спорт 17:53, 13.02, 2020

На засіданні колегії відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту і за погодженням голови постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики Івано-Франківської міської ради визначили список стипендіатів Івано-Франківської міської ради на 2020 рік серед олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Так, з олімпійських видів спорту стипендію отримуватимуть 20 спортсменів, а з неолімпійських видів спорту – 10.

Зокрема, щомісячну стипендію отримуватимуть:

 1. ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ 

  • Біленко Василь Дмитрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон Європи з легкої атлетики у приміщенні серед людей з вадами інтелекту 2019 року;
  • Біленко Михайло Дмитрович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, чемпіон України з легкої атлетики (семиборство) серед спортсменів з вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку 2019 року;
  • Волуйкевич Павло Романович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон Європи з легкої атлетики у приміщенні за програмою паралімпійських ігор 2019 року;
  • Гончар Вікторія Русланівна – срібна призерка чемпіонату України зі спортивної гімнастики в командному заліку серед юніорів 2019 року;
  • Гончаренко Юлія Олексівна – майстер спорту України з боксу, бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2019 року;
  • Депутович Юлія Василівна – чемпіонка України з веслування на байдарках і каное серед юнаків 2019 року;
  • Зорій Олег Володимирович – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на каное серед юніорів 2019 року;
  • Космач Вероніка Романівна – чемпіонка України з баскетболу 3х3 серед молоді 2019 року;
  • Куліній Катерина Любомирівна – майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка України зі спортивної гімнастики серед юніорів 2019 року;
  • Літанюк Валерій Богданович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець командного кубку Європи зі спортивної ходьби 2019 року;
  • Маринчук Ярослава Ігорівна –чемпіонка України з боксу серед юніорок 2019 року;
  • Михалушко Ярослав Тарасович – майстер спорту України з боксу, срібний призер чемпіонату України з боксу серед молоді 2019 року;
  • Пасічний Степан Олегович – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України зі спортивної ходьби серед молоді на дистанції 35 км 2019 року;
  • Рій Володимир Миколайович – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, переможець дефлімпійського чемпіонату Європи з футболу 2019 року;
  • Сеник Станіслав Антонович – майстер спорту України з легкої атлетики, переможець ІІ Європейських ігор з легкої атлетики 2019 року;
  • Фабуляк Вікторія Юріївна – кандидат в майстри спорту України з боксу, срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2019 року;
  • Федорів Ірина Олександрівна – чемпіонка України з веслування на байдарках і каное серед юнаків 2019 року;
  • Шуляр Юлія Павлівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики за програмою паралімпійських ігор 2019 року;
  • Юдкіна Христина Володимирівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможниця командного кубку Європи зі спортивної ходьби 2019 року;
  • Яремина Оксана Василівна – чемпіонка України з боксу серед юніорів 2019 року.

2. НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ 

  • Григор Максим Олександрович – майстер спорту України з хортингу, чемпіон світу з хортингу серед дорослих в розділах «сутичка» та «двобій» 2019 року;
  • Гринишин-Крук Росана – кандидат в майстри спорту України з шашок, чемпіонка світу з шашок-100 серед юніорів 2019 року;
  • Демчишин Данило Романович – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, чемпіон світу з таеквон-до 2019 року;
  • Іванюк Ілля Віталійович – чемпіон Європи з таеквон-до серед юніорів 2019 року;
  • Курілкін Данило Андрійович – чемпіон світу з шашок-100 серед юнаків 2019 року;
  • Соловей Віталій Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з таеквон-до, чемпіон світу серед дорослих з таеквон-до 2019 року;
  • Ткачівська Соломія Ігорівна – чемпіонка світу з сучасних танців серед юніорів 2019 року;
  • Федосеєнко Володимир Олегович – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного орієнтування, срібний призер чемпіонату світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з порушенням слуху серед дорослих 2019 року;
  • Фоя Нестор Сергійович – майстер спорту України з кікбоксингу, чемпіон світу з кікбоксингу ВТКА серед юніорів 2019 року;
  • Чемеринська Діана Любомирівна – чемпіонка світу з сучасних танців серед юніорів 2019 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: