"Ураган" з рахунком 5:1 переміг львівську команду "in.IT"

Спорт 12:45, 18.02, 2024

17 лютого в Івано-Франківську відбувся матч з футзалу 22-го туру Vbet Екстра-ліги сезону 2023/24. На домашньому майданчику НФК “Ураган” приймав львівську команду “in.IT”. В підсумку матч завершився з рахунком 5:1 на користь господарів поля, повідомили на сторінці “Урагану” у фейсбуці.

У першому таймі на 19-й хвилині забив гол Петро Шотурма. На перерву команди пішли з нічийним рахунком 1:1. Вже в другому таймі “ураганівці” забили чотири голи.

Так, на 25 хвилині Марʼян Масевич забив свій дебютний в Vbet Екстра-лізі мʼяч та вивів команду з нічийного рахунку. Артем Фаренюк реалізував дубль у ворота суперника на 27-й та 38-й хвилині. У «драконів» також відзначився Михайло Грицина на 37-й хвилині своїм особливим голом.

До речі, п’яий гол у ворота суперника став сотим забитим мʼячем «драконів» у цьогорічному чемпіонаті.

Після зіграного 22-го туру “Ураган” продовжує очолювати турнірну таблицю Vbet Екстра-ліги сезону 2023/24. (21 матч, 58 очок).

Наступного тижня на НФК «Ураган» очікує матч-відповідь 1/8 Кубку України з футзалу сезону 2023/24. «Дракони» на виїзді зіграють з хмельницьким «Соколом».