п'ятниця, 25 травня

Директори двох шкіл, які завтра мають звітувати на сесії, раптово захворіли

Завтра Івано-Франківська міська рада має намір заслухати перші звіти керівників дитсадків та шкіл.

На сесії планують заслухати директорів "Школи-гімназії № 3", ЗОШ № 10, школи-садка І ступеня імені Софії Русової та ДНЗ № 6 "Колобок". Попередньо їхні звіти мали заслухати сьогодні члени міськвиконкому.

Однак директори "Школи-гімназії № 3" та Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 на виконком не прийшли.

Як повідомив директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль, ці директори раптово злягли на лікарняне.

Виконком заслухав звіти Марії Ільків – директора школи-садка І ступеня імені Софії Русової та Фаїни Свірипи – керівника ДНЗ № 6 "Колобок".

Керівники цих закладів розповіли про наповненість груп, педагогічний склад та матеріально-технічну базу.

Серед проблемних питань Марія Ільків вказала створення на базі школи центру педагогічної спадщини Софії Русової; заміну ігрового обладнання дитячих майданчиків; капітальний ремонт фасаду; заміну асфальтованого покриття території закладу; придбання комп’ютерного класу; придбання обладнання для пральні та кухонного обладнання.

Фаїна Свірипа зазначила, що основною проблемою є переведення закладу з пічного опалення на автономне, а також заміна асфальтного покриття на бруківку.

Як писав КУРС, відповідно до  розпорядження міського голови на сесіях міськради депутати заслухають директорів шкіл та дитсадків, яким за 70 років.

КОМЕНТУВАТИ