понеділок, 25 червня

Франківські та львівські нацгвардійці присягнули на вірність українському народові

У військових частинах Львівського та Івано-Франківського гарнізонів Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулось свято – 250 військовослужбовців молодого поповнення прийняли присягу на вірність українському народові.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду

Перед складанням урочистої клятви усі молоді нацгвардійці пройшли програму бойової та спеціальної підготовки, інформує група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ. Майбутні захисники навчалися на заняттях зі стройової підготовки, тренувались на заняттях з фізичної підготовки, вивчали тактичну підготовку військ, працювали на засобах зв’язку. Виконували стрілецькі тренування з бойовою стрільбою.

Традиційно Військова присяга розпочалась з внесенням бойових прапорів частин та виконанням Гімну України під музичний супровід військових оркестрів.

В цей урочистий день воїнів вітали командування, ветерани, батьки, друзі та близькі, бажали їм здоров’я і наснаги в службі.

"Специфіка завдань, що виконує Національна гвардія, полягає у повсякденному виконанні особовим складом завдань бойової служби. Тому тільки високе почуття відповідальності, чесність, сумлінність, професійність і належна підготовка кожного воїна допоможуть вам з честю виконувати усі поставленні службово-бойові завдання за призначенням", – наголосив у своїй вітальній промові командир Львівського полку полковник Степан Логуш.

Також на легку службу усіх молодих воїнів благословили військові капелани.

КОМЕНТУВАТИ