п'ятниця, 22 березня

Франківці обрали назву мосту, який планують збудувати на Пасічній

Зі 150 варіантів найменування мосту, який планують звести через Бистрицю Солотвинську до мікрорайону "Пасічна", понад 50% голосів отримав Галицький.
Про це на оперативній нараді повідомив міський голова Руслан Марцінків.
 
Мер доручив начальнику управління капітального будівництва Володимиру Ковальчуку врахувати результати голосування при проектуванні. Марцінків також додав, що міст плануюь збудувати протягом двох років.
 
Як повідомляв КУРС, 6 травня у Франківську урочисто заклали камінь під будівництво нового моста через Бистрицю Солотвинську до мікрорайону "Пасічна". Вартість будівництва оцінюють у 200 млн гривень.
 

Раніше, на одній з оперативних нарад, Руслан Марцінків жартома сказав, що міст можна буде назвати іменем Миколи Івановича Вітенка, якщо його встигнуть збудувати за період цієї каденції

Раніше повідомлялось, що Івано-Франківська міська рада планувала спрямувати на будівництво нового моста з вулиці Надрічної на мікрорайон "Пасічна" всі кошти з перевиконання бюджету. Такі зміни до бюджету міста затвердила бюджетна комісія міськради.

КОМЕНТУВАТИ
  • Василь 0 Відповісти Я ще на початку рекомендував цю назву в мережах,мені цікаво знати хто із 150 став Іюдою,що привласнив мою ідею...