вівторок, 23 квітня

Гей не може бути патріотом, – Руслан Марцінків

На вічі під час "Маршу за життя та сімейні цінності" в Івано-Франківську виступили отці і міський голова Руслан Марцінків, який заявив, що гей не може бути патріотом, патріотом може бути тільки християнин.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Марш духовенства та містян за сімейні цінності завершився виступами отців, активістів і міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа на Вічевому майдані.

Руслан Марцінків у своєму виступі міркував, чи можуть геї бути патріотами.

"Перед виборами мене в ефірі "1+1" запитали: чи може бути гей патріотом? Я сказав, що ні. Патріотом може бути тільки християнин, справжній патріот – той, хто вірить в Бога",  зазначив міський голова.

Марцінків вважає, що рухатися у Європу можна, не відступаючи від традиційних сімейних цінностей. У приклад наводить сусідню Польщу.

"Наші опоненти дорікають, що нібито Європа інша, але я нещодавно був у Польщі. У Польщі, яка є успішною європейською країною, яка зробила величезний прорив, діє закон про заборону абортів",  сказав Руслан Марцінків.

Міський голова подякував усім учасникам маршу та пообіцяв робити максимум, щоб у місті проводилися не тільки акції, але й реалізовувались соціальні проекти щодо запобігання абортам.

"Ми повинні стояти на своїх християнських національних цінностях",  завершив виступ Руслан Марцінків.

КОМЕНТУВАТИ
  • Andrey Kolesnik 0 Відповісти И это вроде бы адекватный человек (хотя какой он там адекватный) Его слова абсурдны и лишены всякого смысла. Он берет пример с Милонова? На волне борьбы с геями завоевать политический авторитет? Самый бессмысленный способ прославиться в истории.
  • Mykola 2 Відповісти Патріоти́зм— сукупність морально-етичної та емоційної прив'язаності до Батьківщини. Я вибачаюсь, до чого тут орієнтація, Бог і церква?
  • Grisha Mykhalyuno 1 Відповісти той випадок коли самі ярі ?%:?аси борються з гомосексуалістами
  • Alesia Nesterovych 3 Відповісти Якщо гей не може бути патріотом--то як такий духовний [***]ас став мером? (с)))))))
  • Олександр Костюченко 6 Відповісти "Патріотом може бути тільки християнин" - коротше: атеїстів, мусульман, іудєїв за грати або під ніж. ІГІЛ номер два.
  • Вадим Ноябрёв 2 Відповісти это уже не Львов, а Донецк какой
  • Igor Gutsol 3 Відповісти потому шо єто уже не Львов, а Ивано-Франкивск