понеділок, 25 червня

Прикарпатських заробітчан запрошують задекларувати отримані доходи

Податківці закликають прикарпатців, котрі в минулому році отримали іноземні доходи, зокрема під час працевлаштування на сезонних роботах за кордоном, не зволікати з поданням декларації.

Щоб правильно вcтановити суму доходів, які треба задекларувати в національній валюті, громадянин повинен перерахувати отримані іноземні доходи за валютним курсом Національного банку України, що діяв на момент отримання доходів.

За підсумками 2016 року сума іноземного доходу оподатковується податком на доходи за ставкою 18%. Військовий збір розраховується фізичними особами самостійно за ставкою 1,5% об’єкта оподаткування.

У податковій декларації про майновий стан і доходи громадяни відображають суму отриманого доходу за звітний рік та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору.

Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації за 2016 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2017 року.

КОМЕНТУВАТИ
  • Ivan Podyuk 0 Відповісти Їб.нулись взагалі?А якщо платиш кредити за кордоном,а додому приїздиш з голою дупою, то скільки відсотків дупості задекларувати?
  • рома рома 0 Відповісти Ага розкатали губу. Оподаткуйте декларації депутатів та олігархів,суддів,прокурорів,начальників міліції та мрео, о там суми, у Київі спочатку, ато вони в нулях вже путаються .