неділя, 24 червня

У Тлумацькій районній лікарні провели капітальний ремонт хірургічного відділення

У понеділок, 19 грудня, в Тлумацькій лікарні урочисто відкрили чергове капітально відремонтоване відділення – хірургічне (секція А).

Ремонтні роботи у частині хірургічного відділення розпочались у 2015 році. Відтоді тут здійснено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку та систему електропостачання, відновлено паркетне покриття у палатах, відремонтовано покриття стін, підлоги і стелі, підлогу в коридорах покрито плиткою. Загальна кошторисна вартість ремонту – 966 тис. грн. Будівельні роботи фінансувалися з районного та обласного бюджетів. З обласного бюджету для ремонту виділено 706 тис. грн, з районного – 260 тис. грн, інформує прес-служба ІФ ОДА.

"Це не перша подія у районі, коли відкривають оновлене приміщення освітянського чи медичного закладу і на котрій я маю можливість бути присутнім. Значить, район живе і розвивається, а отже нашому краю і країні бути успішними", – відзначив заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк.

Він повідомив, що незабаром на Прикарпатті будуть введені в експлуатацію поліклініка в місті Коломия та Галицька районна лікарня.

Хірургічне відділення Тлумацької центральної лікарні на сьогодні включає в себе 25 ліжок загальної хірургії, 5 – офтальмологічних, 5 – урологічних та 5 – оториноларингології. До операційного блоку відділення входять чотири операційні зали, малоінвазивна операційна, передопераційна, автономна автоклавна та джерело автономного електроживлення.

Минулого року хірургічне відділення лікарні поповнилося сучасним цистоскопом.

КОМЕНТУВАТИ