У Ямниці зявилася перша дахова сонячна електростанція
понеділок, 20 серпня

У Ямниці з'явилася перша дахова сонячна електростанція

В селі Ямниця Тисменицького району з'явилася дахова сонячна електростанція, що працює згідно з "зеленим тарифом".
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Станція є першою у селі. Її ввели в експлуатацію наприкінці 2016 року. Монтаж провели за 2 дні. 

На сьогодні запущено першу чергу 10 кВт станції і тепер її потужність складає 5 кВт (обладнання складається з 19 сонячних батарей JA Solar JAP6- 60 265W-4BB класу Tier1). Встановлено 10 кВт інвертор на 3 фази StecaGrid 10000+3ph. В 2017 році заплановано збільшення потужності електростанції до 10 кВт, що дасть змогу виробити за рік 9 731,45 кВт/год (власне споживання домогосподарства складає 3150 кВт/год). Надлишок електрики господар продаватиме в загальну мережу за вигідним тарифом. 

Генеральним підрядником при будівництві та виконанні проекту "під ключ" є компанія "ЕКО ЕНЕРГІЯ®". Компанія забезпечила повний супровід будівництва сонячної станції, збільшення потужності підключення, передпроектні роботи, проектування й супровід при підключенні об’єкта до мереж, пусконалагоджувальні роботи.

Як писав КУРС, десятки прикарпатців встановили сонячні панелі і продають електрику в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Реклама

КОМЕНТУВАТИ
  • Petro Petrenko 0 Відповісти Доволі пристойна сонячна електростанція, панелі одні з найкращих в світі. <br>Сподіваємося, що і ми, http://xn--80ajaghbfnt7au1a.com/ коли-небудь встановимо там свою електростанцію :)