вівторок, 23 квітня

В Івано-Франківську попрощались із загиблим героєм Сергієм Хівричем

Провести в останню путь старшого сержанта Сергія Хіврича, який загинув під час виконання бойового завдання, до Будинку трауру в Івано-Франківську прийшли кілька сотень містян та побратимів бійця.
Зображення 1 / 9 Використовуйте клавіші для перегляду

Сергій Хіврич народився 1971 року у Калуші. Навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Два роки служив.

Старший сержант Сергій Хіврич був призваний до Збройних сил України 19 березня 2014 року Івано-Франківським ОВК. Був бійцем 5-го батальйону тероборони, після розформування 5-го батальйону був призваний на службу в Ужгородську гірсько-піхотну бригаду.

"Ми служили з Сергієм у одному взводі, стояли на одному блокпості. Сергій зробив те, що має робити кожен чоловік. Сергій не мав страху, він був патріотом своєї держави. Він був добрим християнином і чоловіком", – розповів побратим Сергія.

У бійця залишилось двоє стареньких батьків і сестра. Власної сім'ї не мав.

Загинув під час виконання бойового завдання 24 січня 2015 року внаслідок артилерійського, мінометного обстрілу та обстрілу зі стрілецької зброї зі сторони терористів поблизу села Нікішино на території Донецької області.

Бійця поховають на Чукалівському кладовищі.

КОМЕНТУВАТИ