вівторок, 24 квітня

В Івано-Франківську відкрили перший магазин-салон електромобілів

В Івано-Франківську за адресою вул. Галицька, 80 а відкрили магазин-салон електромобілів "Volt".
Автосалон "Volt": Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80 а. Автосалон "Volt": Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80 а.

Відкриття салону "Volt" відбулося у п'ятницю, 26 серпня. 

Це перший в Івано-Франківську магазин-салон електромобілів та гібридів, тобто моторів з електричним приводом. Також тут будуть представлені всі моделі електротранспорту – електровелосипед, електроскутер, гіроборд та гіроскутер.

"Ще років десять тому на ринку з’явилися автомобілі-гібриди Toyota Prius. Відомі голівудські актори купували такі автомобілі для того, аби підкреслити свій статус як захисників довкілля. В Україні небагато людей могли собі дозволити купити такий автомобіль. Але за цей час ситуація змінилася, кожного дня електротранспорт стає більш доступним. Сьогоднішня вартість електромобіля від 10 до 20 000 доларів, і вони стають доступними для наших людей.

Ми живемо в переломному періоді, коли електромобіль повністю замінює автомобіль з двигуном внутрішнього згорання, економить кошти, береже навколишнє середовище, а це – лише плюси.

Для мене, як для батька двох дітей, довкілля є дуже важливим. Звичайні автомобілі викидають у повітря дуже багато шкідливих речовин. А електромобілі не шкодять довкіллю", – розповідає керівник компанії "Volt grоup" Тарас Назарук.

Люди, які хочуть заощадити свої кошти, все частіше пересідають на такий вид транспорту, як електромобілі. Статистика 2016 року стверджує, що електромобілів в Україні стало на 350% більше, аніж за всі попередні роки.

Особливо корисними електромобілі є для сімей, які уже мають одне авто і хочуть придбати інше. Адже поки що з подорожами на далекі відстані можуть виникнути труднощі – зарядні станції перебувають в стадії розвитку і присутні не на усіх міжміських дорогах. Пріоритетом роботи компанії "Volt grоup" є розвиток і будівництво таких заправок.

На сьогодні в Івано-Франківську діє одна електрозаправка, команда "Теплого міста" працює над зведенням ще однієї, а компанія "Volt grоup" сприятиме спорудженню в Івано-Франківську мережі електрозаправок.

Реклама

КОМЕНТУВАТИ