Встановлення пам'ятників фінансують самі родини загиблих героїв.
Гідні пам'ятники загиблим – справа шляхетна й необхідна, але, як це нерідко буває у справах, до яких має стосунок влада, не обійшлося без "нюансів". Саме посилаючись на якісь "свої нюанси", відмовляється розповісти про проектування пам'ятників директор Департаменту архітектури та містобудування виконкому Дмитро Нижник. Із запитаннями Нижник радить звертатися до КП "Міська ритуальна служба". Однак директор "Міської ритуальної служби" Роман Микула каже, що проекти пам'ятників з ним не погоджували, хоча підприємство є балансоутримувачем скверу. Працівники Служби лише очистили територію, викорчували кілька дерев та позрізали гілля. Деталями Микула порадив цікавитися у… Нижника.
Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виконкому Михайло Смушак також зазначив, що відповідає за пам'ятники департамент Нижника, але відомо, що встановлення відбувається з відхиленням від початкового проекту. Схоже, саме в цьому полягають ті "свої нюанси", які заважають міській архітектурі говорити.
Нагадаємо, в Меморіальному сквері поховано сім бійців, які загинули в АТО: Григорій Семанишин, Юрій Баран, Василь Білик, Михайло Шемегінський, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Петро Безпалько.