п'ятниця, 27 квітня

З Хриплина та Микитинців вивезли львівське сміття. ФОТО

З територій приміських сіл Хриплин та Микитинці вивезли незаконно завезене зі Львова сміття на полігон у Рибне.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Відповідне доручення дав голова облдержадміністрації Олег Гончарук, який 13 липня разом із керівниками департаментів обласної адміністрації інспектував підкинуте сміття. 

Про те, що вивезли сміття, повідомив заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк.

Він наголосив, що завдяки розробленим облдержадміністрацією заходам, спільно з Івано-Франківською міською радою усі відходи, які були завезені з міста Львова у приміські села Хриплин та Микитинці, на сьогоднішній день прибрані та перевезені на полігон ТПВ у с. Рибне.

"Обласна влада доклала максимум зусиль, щоб оперативно вирішити це проблемне питання, залучивши відповідні служби та підприємців", – підкреслив посадовець.

На цей час правоохоронні органи проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до організації та незаконного викидання у населених пунктах області побутових відходів.

 

Обласна влада просить прикарпатців у випадку, коли вони бачать завезення сміття чи дивні фури, фіксувати такі факти і повідомляти про це правоохоронців. 

Як повідомляв КУРС, у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття.

Це вже четвертий випадок, коли в прикарпатських селах невідомі вантажівки скидають відходи. 

Нагадаємо, в ніч на неділю, 2 липня, невідомі фури привезли і вивантажили в селищі Ланчин Надвірнянського району купи сміття.

В ніч з 23 на 24 червня у селі Тарасівка Тлумацької ОТГ з’явилося п'ять величезних куп сміття. Серед сміття люди знайшли багато чеків з львівських магазинів.

В ніч на 30 червня щонайменше дві вантажівки зі сміттям зі Львова розвантажилися на околиці Галича. При поверхневому огляді виявили квитанції про оплату за компослуги, на яких були зазначені львівські адреси. 

Після таких випадків на в’їзді в Івано-Франківську область поліція поставила цілодобові заслони та перевірятиме великовагові автомобілі. 
КОМЕНТУВАТИ