fbpx

Франківські дизайнерки Люба Чернікова та Оксана Бейлах презентували колекції одягу в Брюсселі

Культура 15:35, 26.12, 2022

В Брюсселі, Бельгія, відбувся Ukrainian Fashion and Art Week-2022. Разом із іншими дизайнерами Україну представили франківки Любця Чернікова та Оксана Бейлах, а також Марта Пітчук.

Франківська дизайнерка Люба Чернікова розповіла у фейсбуці, що на виставку до Бельгії відправилася командою Chernikova разом з франківськими митцями.

Франківські дизайнерки Люба Чернікова та Оксана Бейлах презентували колекції одягу в Брюсселі 1

“Веземо перші розробки одягу з вибійкою та наші класичні найкращі сукні. Презентація у виставковому центрі Freddy Thielemans. Подія групова для митців з Івано-Франківська. Дякуєм за запрошення організаторам Oksana Kovalchuk та за підтримку Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження. З нами Марта Пітчук з картинами-мотанками. Також ми привезли хустки благодійні – принти Мартиних картин, з прибутку від продажу яких ми підтримуємо ЗСУ”, – розповіла Люба Чернікова.

Нагадаємофранківська дизайнерка Любця Чернікова з художницею Мартою Пітчук створили колекцію унікальних хусток “Мотанка”

КУРС писав: Хустини Мотанка: дизайнерка Любця Чернікова з художницею Мартою Пітчук зібрали 176 800 грн для ЗСУ

Дизайнерка Оксана Бейлах, що працює з гуцульським костюмом, представила свою колекцію. Показ мод відбувся 21 грудня.

Франківські дизайнерки Люба Чернікова та Оксана Бейлах презентували колекції одягу в Брюсселі 4

“З 21 грудня 2022 року по 14 січня 2023 року в Mont-de-Piété (Freddy Thielemans Hall) двоє найкращих українських модельєрів з Івано-Франківська презентують свої колекції одягу з етнічними мотивами. На заході також будуть представлені картини різних українських художників, а також косівська розписна кераміка (внесена до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО).

Також будуть організовані різні майстер-класи, щоб дізнатися більше про традиційні українські художні техніки”, – поінформували на сторінці Ukrainian Fashion and Art Week.

Читайте: Шкіра й текстиль, картини і пластика: у Франківську відкрили особливу виставку Оксани Бейлах

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: