fbpx

Discursus видає нову книжку оповідань Галини Петросаняк

Культура 20:48, 02.08, 2019

У франківському видавництві Discursus віддали в друк нову книжку Галини Петросаняк "Не заважай мені рятувати світ".

Видавництво Discursus оголосило передпродаж новинки.

“До 31 серпня триває передпродаж за акційною ціною 100 грн. Після 31 серпня її вартість буде 120 грн. Для придбання книжки за акційною ціною потрібно замовити її на нашому сайті, вибравши оплату карткою. Замовлені книги в рамках передпродажу будуть відправлені після 31 серпня”, – повідомив видавець у Фейсбук.

Це книжка оповідань, які в художньому ключі рефлексують довкола важливих суспільних проблем, розповідає Discursus. В оповіданнях ідеться про відгомін минулих і зовсім свіжих історичних травм у житті різних людей, про реакцію на зміну гендерних взаємовідносин, про пошуки Бога в хаосі свободи. Герої відчайдушно шукають любові й гармонії, кожен на свій лад намагаючись врятувати власний світ.

“Галина Петросаняк вміє і любить зупиняти час. Вона може легко відволікти вас від вашої реальності і занурити в реальність персонажів її оповідань, в реальність драматичну і, можливо, схожу на ваш власний досвід. Це, звичайно, якщо ви, як і герої оповідань цієї збірки, теж доходили до самого краю життя і зупинялись перед прірвою”, – відгукнувся на прозу авторки відомий укрїнський письменник Андрій Курков.

Довідково: Галина Петрсаняк, Halyna Petrosanyak – письменниця, перекладачка. Авторка збірки оповідань «Не заважай мені рятувати світ», збірок поезій «Парк на схилі» (1996), «Світло окраїн» (2000), «Спокуса говорити» (2008), «Екзофонія» (2019). Співавторка прозових книг «При надії» (2017) та «Різдвяний янгол» (2018).

В основі дизайну обкладинки книжки покладено колаж Nina Andrukhovych

КУРС писав, що у франківському “Ваґабундо” Галина Петросаняк як перекладачка презентували книгу “цікавих історій”.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: