fbpx

Франківський драмтеатр підписав меморандум з Промприлад.Реновація – зіграли символічне "весілля"

Культура 18:08, 10.02, 2021

У середу, 10 лютого, з цимбалами і весільним деревцем у Франківську підписували меморандум про співпрацю між драмтеатром та «Промприлад.Реновація».

За словами директора театру Ростислава Держипільського, це унікальна подія, адже два сильних гравці міста об’єднаються і «узаконять» свої стосунки, пише Репортер.

Франківський драмтеатр підписав меморандум з Промприлад.Реновація – зіграли символічне "весілля" 1
Вихід “молодого”))

«Місто, область і країну чекає хороший, мистецький і креативний вибух», – зазначив Держипільський.

Короткий брифінг театрали провели у внутрішньому дворику театру, а далі сіли у прикрашені по-весільному машини й поїхали на «Промприлад».

Франківський драмтеатр підписав меморандум з Промприлад.Реновація – зіграли символічне "весілля" 2
Ще раз про наміри

Там їх вже чекали з калачами й медом на вишитих рушниках.

Франківський драмтеатр підписав меморандум з Промприлад.Реновація – зіграли символічне "весілля" 3
“Весільний” поїзд

Співзасновник громадської платформи «Тепле місто», генеральний директор та ініціатор проєкту «Промприлад.Реновація» Юрій Филюк каже, що для них підписання меморандуму не формальність.

«Один з чотирьох важливих напрямів у «Промприлад.Реновація» – це мистецтво та культура, – говорить Филюк. – У драмтеатру це його пряма функція. Ми віримо, що можна створити якісь дуже унікальні і класні речі у мистецькому напрямі, але так само десь на перетині креативних індустрій, від чого виграють мешканці та гості міста».

Франківський драмтеатр підписав меморандум з Промприлад.Реновація – зіграли символічне "весілля" 4
На Промприлад.Реновація. Приймаюча сторона

«Промприлад.Реновація» вміє та знає те, чого не вміємо і не знаємо ми. Для них важливе мистецтво, і, мабуть, їм теж бракує того, що вміємо і знаємо ми. Більше пів року тому ми почали співпрацювати», – додав Держипільський.

Першим спільним проєктом стане оновлена вистава «Ромео та Джульєтта», яку будуть показувати на двох локаціях. Одна частина вистави буде на території «Промприлад.Реновація», а друга – в театрі.

Також Юрій Филюк додає, що вже є ідеї, аби робити більш грандіозні проєкти – фестивалі національного й міжнародного рівня.

Франківський драмтеатр підписав меморандум з Промприлад.Реновація – зіграли символічне "весілля" 5
Филюк та Держипільський озвучили спільні плани

Филюк та Держипільський підписали меморандум та обмінялися «весільними» подарунками. Відтепер у «Промприладу» є ручка від дверей драмтеатру, а театр має відбиток плитки цеху, який є логотипом заводу.

Цікаво, що 30-31 січня Франківський драмтеатр задекларував на базі театру створення мультикультурного хабу, який стане точкою перетину і притягання для митців різних напрямків та інтелектуалів нового покоління, а команда «Промприлад.Реновація» має успішний досвід залучення інвестицій задля розбудови інноваційного центру.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: