fbpx

Франківський драмтеатр відкриває у Львові філію LVIV BRANCH

Культура 14:07, 03.01, 2023

Івано-Франківський національний академічний драматичний теар ім. Івана Франка анонсує відкриття у Львові гілки Франківського драмтеатру – LVIV BRANCH. Про це повідомив гердиректор та хужожній керівник театру Ростислав Держипільський.

Актори Франківського драмтеатру гратимуть свої знакові постановки за творами світових та українських класиків і найкращих письменників сучасності на сценах театрів Львова та у просторі Fest Republic.

“Франківський драмтеатр любить подорожувати. Хтось з великих сказав, що подорожі – це найкращі університети. Я є учнем легендарних «заньківчан» Любові Каганової та Богдана Козака, наставником якого був Борис Тягно зі школи геніального українця Леся Курбаса.

У Львові я пройшов і свої університети – історичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка та акторське відділення Львівської національної музичної академії імені Миколи Лиисенка на базі Театру ім. Марії Заньковецької.

Зі Львівщини походить рід мого батька. Львів я дуже люблю та шаную і точно знаю, як Львів любить наших акторів, серед яких багато моїх учнів, а також всю команду Франківського драмтеатру.

Тому ми хочемо бувати у Львові частіше. Я знаю, як нам сьогодні потрібні зустрічі з вами, щоб ділитися один з одним спільним духовним набутком, спільним світлом і дарувати один одному сили для перемоги над нашим одвічним ворогом – московською ордою.

Ми дуже цінуємо і любимо вас, наші львівські глядачі, і хочемо ділитися з вами своїми хітами, новими прем’єрними роботами і спілкуванням з нашими улюбленими авторами”, – зазначає Держипільський.

Репертуар для LVIV BRANCH на січень обіцяють оприлюднити протягом дня. Квитки можна придбати за посиланням: https://bigshow.ua.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: