fbpx

Мультимедійний проєкт "Джакомо Джойс" франківського видавництва з’явився у вільному доступі

Культура 19:18, 27.08, 2019

Видавництво "Цивілізація" завершило роботу над мультимедійним виданням твору Джеймса Джойса "Джакомо Джойс".

Мультимедійний проєкт доступний на сайті giacomojoyce.

«Джакомо Джойс» це психолого-автобіографічний есей відомого ірландського письменника Джеймса Джойса.

«У мультимедійному проєкті розробники поєднали літературу, перекладацтво, графічний дизайн, музику і програмування, щоб розказати знайому історію в новий спосіб. Мультимедійним формат дав простір для маневру, дозволив експериментувати, вигадувати і випробовувати різні ідеї», зазначає видавництво «Цивілізація» на своїй сторінці у фейсбуці. 

Ідея та дизайн проєкту «Джакомо Джойс» належить Олександру Проценку. Курував розробку мультимедійного видання Роман Малиновський. З ними працювали перекладачка Ярослава Панко, редактор Ярослав Довган, композитор Міккі Галас, пише Читомо.

Роман Малиновський у коментарях на сайті проєкту розповідає: «Мультимедійний “Джакомо Джойс” це спосіб альтернативного погляду на класичний твір ірландського письменника Джеймса Джойса. Новий переклад та оформлення це новий погляд, спосіб побачити іншу інтерпретацію, відчути нові реґістри в ритмі читання. Найбільша спокуса в роботі з “Джакомо Джойсом” полягала в тому, щоб працювати з ним, ніби його написано тепер. Так ми ігноруємо сторіччя, що минуло, відколи Джойс написав цю новелу, і створюємо візуальний, музичний і текстовий супровід так, як можемо зробити це сьогодні».

КУРС писав, що мультимедійний «Джакомо Джойс» є загальнодоступним і безплатним. Сайт адаптований під різні цифрові пристрої. Тож читати можна де завгодно: вдома, в автобусі, на вулиці.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: