fbpx

Відомий критик поповнив команду Франківського драмтеатру

Культура 07:17, 29.01, 2020

Конкурс на посаду керівника літературно-драматургічної частини Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка виграв заслужений журналіст України, відомий театральний критик Олег Вергеліс.

Про це йдеться на сторінці драмтеатру.

«Сім’я нашого театру розростається і збільшується. Ввідбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника літературно-драматургічної частини Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка. Переможцем конкурсу став заслужений журналіст України, відомий театральний критик Олег Вергеліс, який багато років поспіль є великим другом Франківського драмтеатру і його літописцем. Найкращі до найкращого! Далі буде…» — йдеться в дописі.

Олег Вергеліс — український журналіст, театральний і кінокритик, мистецький оглядач, письменник, публіцист, редактор відділу культури тижневика «Дзеркало тижня», педагог. Заслужений журналіст України. Член Національної спілки театральних діячів України та Національної спілки журналістів України.

З 2014 року член Експертної ради з розгляду та визначення культурно-мистецьких проєктів «Взаєморозуміння» і Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

З 2015-го — член експертної ради Держкомтелерадіо з формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою «Українська книга».

З 2016-го — член Експертної ради Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проєктів для надання державної фінансової підтримки.

З 2018-го — член Експертної комісії Міністерства культури України з питань надання статусу академічного творчим колективам України в галузі театрального мистецтва.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: