fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • "Він безстрашно занурив пострадянську людину у стихію нового вільного мислення", - Порошенко привітав Андруховича з днем народження

"Він безстрашно занурив пострадянську людину у стихію нового вільного мислення", - Порошенко привітав Андруховича з днем народження

Культура 16:44, 13.03, 2021

Сьогодні відомий франківський письменник Юрій Андрухович відзначає свій 61-й день народження.

З днем народження Юрія Андруховича привітав П’ятий президент України Петро Порошенко.

“Наприкінці 80-х в українській культурі відчувався запит на переосмислення старих шаблонів і методів. Тоді з’явилася спілка літературних хуліганів Бу-Ба-Бу і серед них засяяла посмодерністська зірка Юрія Андруховича.

Він відкрив для українського читача дивовижний світ нових художніх засобів, нових ідей, нової манери письма. Він безстрашно занурив пострадянську людину у стихію нового вільного мислення. Кожна його збірка, кожен роман відразу ставали культовими, перевертаючи звичний світогляд читача, маніфестуючи проти буденності. Новий же роман письменника «Радіо Ніч» називають найгостросюжетнішим та водночас найліричнішим твором автора”, – написав Порошенко.

Він побажав Андруховичу успіху та натхнення у створенні текстів, які й надалі ламатимуть шаблони і змушуватимуть нас думати і змінюватись.

Нагадаємо, наприкінці 2020-го Юрій Андрухович презентував свій новий роман “Радіо Ніч”.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: