fbpx

Виходить новий роман франківського письменника Остапа Українця

Культура 20:38, 07.08, 2019

Письменник та перекладач Остап Українець завершив роботу над новим історичним романом "Канцелярія хрестових походів".

Представлення роману Остапа Українця відбудеться на цьогорічному Форумі видавців у Львові. 

“До цього дійшло – “Канцелярія хрестових походів” поволі виходить на фінішну пряму і готується до Форуму. Так що не забудьте знайти на ярмарку стенд “Фабули”, пише автор у мережі.

“Новий роман Остапа Українця “Канцелярія хрестових походів” постійно нагадує, що відшукування особи, на яку можна перекласти відповідальність за те, що відбувається, насправді не звільняє від відповідальности нас”, анонсує книгу видавець.

Передпрезентація “Канцелярії хрестових походів” відбулася у франківському “Підземному Переході Ваґабундо” кілька місяців тому. Остап Українець покликав читачів на обговорення своєї книги “Малхут” і заразом представив новий роман, над яким тоді саме працював.

“Давня історія складається переважно з забутих речей, про які збереглися хіба окремі історичні анекдоти. За кожною великою подією стояла безліч маленьких і незначних, які не мали справити серйозних наслідків на світ – але справили. Шляхтич, котрий полює на фальшивих шляхтичів, бідний підмайстер муляра з безрадісним коханням та могилянський спудей, над котрим тяжіє прокляття могилянських спудеїв у літературі – це люди, які не зберігаються в історичних хроніках. За ними не закріплено чітких і однозначних вчинків. Такі люди – чистий аркуш, на якому проявляється все дрібне і непомітне, що потім стане великим і значним”, з таких історій складатиметься в’язь роману “Канцелярія хрестових походів” Остапа Українця.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: