fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Економіка
  • «Івано-Франківськгаз Збут»: 45% клієнтів-субсидентів, які не погасять борги за газ до 1 жовтня, можуть втратити право на субсидію

«Івано-Франківськгаз Збут»: 45% клієнтів-субсидентів, які не погасять борги за газ до 1 жовтня, можуть втратити право на субсидію

Економіка 15:12, 09.09, 2020

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» нагадує, що згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, у випадку наявної простроченої понад місяць заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

«В жовтні наша компанія передасть в органи місцевого самоврядування, а саме в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, інформацію щодо наявності заборгованості за спожитий газ споживачами, котрі претендують на отримання субсидій», – зазначила Леся Хараїм, начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

В опалювальному сезоні 2019-2020 рр. 101 921 клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» отримували від держави допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому понад 46 тисяч з цих домовласників боргують за спожитий газ суму в 13,2 млн грн.

На час карантину «Івано-Франківськгаз Збут» не застосовує штрафних санкцій за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє поставки газу боржникам. Однак наявний борг буде підставою для скасування субсидії.

Звертаємо увагу, що клієнти «Івано-Франківськгаз Збуту» мають всі можливості оплатити рахунки за газ дистанційно.

Для них працюють онлайн сервіси сайту 104.ua: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Також була розроблена експрес-реєстрація, яка дозволяє створити Особистий кабінет на сайті 104.ua всього за один дзвінок.

Для цього потрібно подзвонити з мобільного телефону до Контакт-центру за номером 067 65-65-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є в платіжці кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: