fbpx

Марцінків хоче встановити біля локомотиворемонтного заводу бронепоїзд, а біля вокзалу – паровоз

Економіка 17:56, 20.11, 2019
НА ФОТО: Руслан Терешко подарував Русланові Марцінківу макет паровоза

Сьогодні під час звіту про стан справ у міській економіці голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” вдалося вивести з кризи після того, як підприємство стало власністю громади міста.

Про економічні показники заводу міський голова не говорив, але сказав, що біля заводу планує встановити… бронепоїзд і зробити його пам’ятником.

“Цей завод історичний. Мало хто знає, що на цьому заводі робили бронепоїзди, які потім виїжджали на війну з московськими окупантами. Є фотографія, де Симон Петлюра і Юзеф Пілсудський освячує локомотиворемонтну техніку, – розповів Марцінків. – Ми хочемо бронепоїзд зробити, поставити його як пам’ятник, увіковічнити ці події”.

По завершенні звіту Марцінків вручив подяки керівникам підприємств. Директор локомотиворемонтного заводу Руслан Терешко отримав подяку у номінації “Підприємство, яке відновило свою діяльність”.

“Мені приємно, що підприємство крок за кроком відновлює своє виробництво”, – сказав Марцінків.

Терешко подарував Марцінківу макет паровоза, який невдовзі має бути встановлений на Привокзальній площі в Івано-Франківську.

Нагадаємо, у 2017 році Івано-Франківська міська рада на відкритому аукціоні придбала державний пакет акцій ПАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” в розмірі 99,5% від статутного капіталу. У травні минулого року Фонд держмайна офіційно передав контрольний пакет акцій Локомотиворемонтного заводу громаді Івано-Франківська.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: