fbpx

Назвали ціну на газ для прикарпатців з 1 травня - на рік

Економіка 14:45, 25.04, 2021

Івано-Франківськгаз Збут оприлюднив перші тарифи, за якими постачатиме газ населенню з 1 травня 2021 року.

Так, ціна на “річному тарифі” 7.99 грн за кубометр діятиме до 30 квітня 2022 року.

Ціна “місячного” буде визначатися поточною ситуацією на ринку і оголошуватиметься за 5 днів до початку наступного терміну постачання. На травень вона зафіксована на рівні річного тарифу – 7.99 грн/кубометр

Найближчим часом буде повідомлено деталі ще двох комерційних пропозицій, зазначають газовики.

Побутових клієнтів ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” на вимогу уряду та національного регулятора НКРЕКП, з 1 травня автоматично переводять на тариф “Твій газ Річний”. При цьому споживачі зберігають за собою право перейти на будь-який інший газовий тариф від ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” чи будь-якого іншого постачальника. Ознайомитися з актуальними тарифами компанії можна у відповідному розділі – “Тарифи та акції”. Подати заявку на зміну тарифу можна тут.

Споживачам варто пам’ятати, що ціна газу в межах тарифу “Твій газ Місячний” буде визначатися поточною ситуацією на ринку, відтак оголошувати вартість газу ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” буде щомісяця за 5 днів до початку наступного терміну постачання.

Найближчим часом буде повідомлено деталі ще двох комерційних пропозицій від постачальника тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та тариф «Твій газ На зиму» .

У “Нафтогазі” свою ціну оголосять не раніше 21:00 неділі, 25 квітня.

Як повідомлялося, Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на своєму засіданні, 7 квітня, затвердила постанову про внесення змін до Правил постачання природного газу і типову угоду постачання газу, якими прописала правила дії обов’язкових з 1 травня поточного року річних пропозицій з продажу газу побутовим споживачам.

Згідно з постановою, постачальники газу зобов’язані до 25 квітня оприлюднити на власних веб-сайтах ціну газу і іншу інформацію про річну пропозицію.

Термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставки газу споживачеві і триває до 30 квітня.

Постачальник упродовж періоду дії базової річної пропозиції не має права підвищувати ціну.

КУРС писав, що прикарпатці боргують за спожитий газ майже 900 млн грн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: