fbpx

У Богородчанській громаді інвестор за 2 млн євро відновить тепличне господарство

Економіка 16:44, 07.06, 2024
НА ФОТО: Сучасні скляні теплиці. Фото ілюстративне

У Богородчанській громаді завершується модернізація тепличного господарства. Зараз на підприємстві працює приблизно 40 людей, а у вересні інвестор планує працевлаштувати приблизно сотню людей.

Про це на пресконференції розповів голова Богородчанської громади Ростислав Заремба, пише КУРС.

За його словами, підприємство з Києва придбало у структур Укртрансгазу колишнє тепличне господарство і планує відновити вирощування овочів. Розмір інвестицій у відновлення теплиць становить приблизно 2 млн євро.

«Укртрансгаз продав об’єкт нерухомого майна, ми посприяли у виготовленні всіх документів, що стосується користування землею. Зараз там проводяться роботи з модернізації, і я сподіваюся, що у вересні господарство запрацює. Його площа – приблизно шість гектарів. Там буде працювати, за підрахунками інвестора, приблизно 100 людей. Зараз, на етапі формування, там працює 35-40 людей», – розповів Заремба.

Як з’ясував КУРС, тепличний комплекс у межах сіл Похівка і Підгір’я Богородчанської громади ще минулого року у рамках малої приватизації придбало київське ТОВ “НОРТ ЛЕНД” за 44 млн грн.

За словами Заремби, з цим інвестором, як і з іншими підприємствами у громаді, укладена соціальна угода. Завдяки цьому, наприклад, є можливість купувати дрони для захисників.

Крім того, для теплиць місцевий водоканал буде реалізовувати воду за комерційною ціною. А це дасть можливість не піднімати вартість водопостачання для населення.

Ростислав Заремба також зазначив, що зараз ведуться переговори щодо встановлення у громаді станції сонячної генерації, яка буде поєднана з акумуляційною станцією, потужністю приблизно 5 мегават.

КУРС раніше писав, що у Богородчанську громаду переїхало харківське підприємство «Енергооблік».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: