fbpx

Укргазвидобування офіційно отримало спецдозволи на Прикарпатті, які придбало на аукціоні за 53 млн грн

Економіка 14:40, 27.09, 2019

Державне науково-виробниче підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України» (ДНВП «Геоінформ України»), яке збирає та аналізує інформацію про користування надрами, опублікувало дозволи, видані АТ «Укргазвидобування» на користування надрами на трьох ділянках Прикарпаття.

Дозволи №5024, №5025, №5026 на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі дослідно-промислову розробку родовищ вуглеводнів з подальшим видобуванням нафти і газу, «Укргазвидобування» отримало 19 серпня терміном на 20 років.

Спецдозволи на користування надрами Гошівської площі на території Болехівської міської ради та Долинського району, на Ясенській площі, яка розташована в Рожнятівському районі, та Болехівсько-Смолянської площі біля Болехова придбало на онлайн-аукціоні у червні цього року.

Ясенська площа в Рожнятівському районі знаходиться за 30 км від Рожнятова. Площа ділянки – 35,36 кв. км. Потенційні запаси вуглеводнів на Ясенській площі оцінюють у 50-100 тис. тонн на км кв.

Болехівсько-Смолянська площа розташована за 2 км від міста Болехів. Площа ділянки – 10,39 кв. км. Перспективи нерозвіданих ресурсів становлять тут від 30 до 50 тис. тонн вуглеводнів на квадратний кілометр.

Найбільша ділянка – Гошівська площа – 49,01 кв. км. Вона розташована на території Болехівської міської ради та Долинського району. Потенційні запаси вуглеводнів на Гошівській площі оцінюють у 50-100 тис. тонн на км кв.

Нагадаємо, спецдозволи на видобуток корисних копалин на тій чи іншій території можна перевірити за посиланням>>>.

Читайте також: Як громадам Прикарпаття визначити запаси газу та спланувати рентну плату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: