fbpx

З вересня на Прикарпатті масово шукатимуть неоформлених працівників: кого перевірять першими

Економіка 16:22, 17.08, 2020

З 1 вересня інспектори Держпраці розпочнуть масові перевірки з виявлення неоформлених працівників та виплати заробітної плати в конверті.

Про це на нараді в Івано-Франківській ОДА повідомив начальник Держпраці в області Ігор Росипайло.

“Протягом серпня інспекторами праці в області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з попередження як працівників про негативні наслідки неофіційного працевлаштування, так і роботодавців – про можливе застосування санкцій за порушення законодавства про працю. Починаючи з 1 вересня розпочнуться масові перевірки з виявлення неоформлених працівників та виплати заробітної плати в конверті. Керівники підприємств та установ, де не виплачується або не в повному обсязі виплачується заробітна плата, будуть притягуватись до адміністративної та кримінальної відповідальності”, – наголосив Росипайло.З вересня на Прикарпатті масово шукатимуть неоформлених працівників: кого перевірять першими 1

Посадові особи Держпраці спільно з податківцями будуть аналізувати заробітну плату на підприємстві та середньогалузеву, підприємства, в яких заробітна плата виплачується на рівні мінімальної, попадають в зону ризику, повідомляє пресслужба Держпраці в області.

Під час перевірок першочергова увага буде приділена сферам сільського господарства, будівництва, торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу.

Також перевірять виконання робіт, які фінасують з державного чи місцевих бюджетів. Буде перевірятись співвідношення заявленої заробітної плати в тендерній документації до фактично виплачених коштів працівникам.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: