fbpx

Німецькі хірурги на Прикарпатті провели п'ять надскладних операцій для військових

Здоров'я 09:33, 17.11, 2023

Міжнародна співпраця Першого добровольчого хірургічного шпиталю “Брасс” та хірургів, ортопедів-травматологів, професорів Мюнхенського медичного університету дозволила провести складні реконструктивні операції для військовослужбовців з України.

Протягом трьох днів (13-15 листопада) німецькі хірурги разом з хірургами з Івано-Франківська успішно виконали п’ять реконструктивних операцій пацієнтам з тяжкими кістковими та судинними ушкодженнями, повідомили на сторінці шпиталю у фейсбуці.

У ході місії німецьких хірургів у шпиталі “Брасс” двом пацієнтам вдалося врятувати кінцівки від ампутацій.

«Ця співпраця є дуже важливою для нас, оскільки ми стикаємося з рідкісними випадками військових поранень, які вимагають високого рівня спеціалізованого лікування. Німецькі професори мають великий досвід у роботі з аналогічними випадками в інших країнах, що є безцінним для нашого госпіталю», – зазначив директор госпіталю Станіслав Онищук.

Через пів року фахівці з Мюнхена планують повернутися для проведення нових операцій та обміну досвідом з українськими лікарями.

Окрім того, під час реабілітації військових хірурги із Німеччини завжди будуть на зв’язку та консультуватимуть щодо окремих випадків у онлайн-режимі.

Відбір пацієнтів та хірургічні втручання здійснювала команда фахівців під керівництвом професора, доктора медичних наук, ортопеда-травматолога вищої категорії Вадима Сулими (Івано-Франківськ).

Читайте також: Перший добровольчий хірургічний шпиталь: як у Франківську медики наближають перемогу

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: