fbpx

Прикарпатські лікарні при потребі передаватимуть апарати ШВЛ в обласну інфекційну

Здоров'я 14:52, 18.03, 2020
НА ФОТО: Віталій Федорів

Сьогодні на брифінгу щодо протидії поширенню в області коронавірусу т. в. о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів доповів про матеріальне забезпечення обласних закладів охорони здоров’я.

За словами Федоріва, станом на 18 березня в області є майже 500 костюмів біозахисту (завтра планують поставити ще 300), 175 000 – нітрилових рукавиць, 100 000 медичних масок, 3164 – респіратори, 1110 – захисних окулярів, 221 – захисні щитки, 355 – медичних фартухів, 6250 – антисептиків, 102 – інфрачервоні термометри, 31 – розпилювачі.

«В результаті ускладнення епідситуації розхід зазначеної матеріальної частини значно збільшився. Ми вживаємо максимальних заходів щодо поповнення матеріальних засобів», сказав Федорів.

Також Віталій Федорів зазначив, що органам місцевого самоврядування доручено передавати на вимогу департаменту охорони здоров’я у тимчасове користування обласній інфекційній лікарні апарати ШВЛ.

За його словами, можливо, доведеться прийняти рішення про переведення хворих з обласної інфекційної лікарні, які є на плановому обстеженні, в інші монолікарні. Все для того, щоб підготувати максимальну кількість місць в інфекційній лікарні.

«Тому виникне потреба в апаратах ШВЛ. Прошу органи місцевого самоврядування поставитися з розумінням і у разі потреби надати в тимчасове користування апарат ШВЛ до обласної інфекційної лікарні», сказав Федорів.

Він зазначив, що наразі в області є 110 апаратів ШВЛ. Найближчим часом очікують на поставку ще 10 від МОЗ.

Загалом в області для хворих на коронавірусну інфекцію розгорнуто 405 інфекційних ліжок, з них 255 дорослих і 150 для дітей. Станом на 18 березня в інфекційній лікарні 9 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: