fbpx

SEO-просування: що це і як працює

Стиль життя 13:35, 24.08, 2022

Сучасні власники бізнесу активно використовують інтернет для розкручування, залучення нових клієнтів та отримання прибутку. Для просування товарів та послуг широко застосовуються сучасні технології. SEO, або Search Engine Optimization, передбачає оптимізацію під пошукові системи. Це діяльність, спрямована на те, щоб сторінки сайту з’являлися у видачі у відповідь на запит потенційного клієнта. Це відбувається, коли запит відповідає змісту інтернет-майданчика.

Мало просто з’явитись у пошуковій видачі, щоб привернути увагу людини та спонукати її натиснути й перейти за посиланням. Потрібно бути на першій сторінці результатів, а ще краще – у першій десятці або пятірці. Саме це і є кінцевою метою SEO-оптимізації. Що вища позиція сайту, то більше шансів, що він зацікавить велику кількість клієнтів. Для цього використовуються не випадкові механізми, а чіткі, багаторазово пропрацьовані алгоритми.

Профессия: SEO-оптимизатор, или Специалист по SEO

Кому це потрібно

Одним інтернет-ресурсам оптимізація потрібна більше, ніж іншим. Універсального інструменту просування, який був би ефективним для всіх, немає. Кожен конкретний випадок передбачає необхідність індивідуального підходу. Це можна сказати і про SEO, як поширений спосіб оптимізації. Буває і цілком можливо, що роботи, проведені та виконані в його рамках, не приносять бажаного результату. Це слід передбачити заздалегідь.

Одним клієнтам пошукова оптимізація потрібна більше, ніж іншим. Першочергово це важливо для компаній, які надають послуги в інтернеті та мають велику клієнтську базу саме онлайн. Також послуги Search Engine Optimization замовляють представники бізнесу, які прагнуть розширити аудиторію та збільшити кількість замовлень чи продаж. Оптимізація необхідна для інтернет-магазинів будь-якого напрямку діяльності, медійним джерелам, порталам.

Є випадки, в яких SEO, навпаки, не працює. Важко реалізувати таку стратегію для лендингу. Оптимізація таких ресурсів в цілому непроста навіть на технічному рівні. Не варто звертатись за відповідними послугами й тим, чия географія діяльності дуже вузька та розрахована лише на один невеликий район. Але в більшості випадків це дуже зручна та вигідна інвестиція у власний майбутній прибуток.

Роль SEO в бизнесе: что такое и как спланировать оптимизацию

Як це відбувається

Процес просування у пошукових системах – послідовна процедура, яка складається з декількох операцій. Її найкраще довірити професіоналам, які добре розбираються у технологіях. SEO, контекстна реклама та інші завдання з Wezom завжди дають позитивні результати.

Процес оптимізації включає декілька важливих дій:

  • оцінка технічного стану сайту. Перш ніж просувати ресурс, потрібно знати, що наразі негативно впливає на ранжування сторінок та індексацію. Спеціалісти спочатку збирають усі відомості, а потім складають план дій;
  • оцінка USABILITY. Потрібно визначити, наскільки зручним та дружнім до користувача є сайт. Якщо якісь сторінки довго завантажуються, не відкриваються або створені непривабливо, це потрібно виправити;
  • створення семантичного ядра. Маються на увазі пошукові запити, релевантні тематиці та напрямку роботи інтернет-ресурсу. Саме від вдалого формування та вибору залежить, наскільки ефективно працюватиме пошукова видача та як добре ранжуватимуться сторінки. В цьому допоможуть ключові слова;
  • внутрішня та зовнішня оптимізація. Спершу потрібно покращити технічні аспекти, а потім наростити масу посилань та зробити багато інших дій.

Далі дуже важливий моніторинг із подальшим відстеженням результатів. Спеціалісти періодично контролюють відвідування, аналізують кліки та інші моменти.

Джерело: https://wezom.com.ua/prodvizhenie

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: