fbpx

У Франківську пройде Асамблея "Кола ковальських міст Європи"

Стиль життя 09:14, 03.09, 2019

Асамблея вперше відбудеться в Східній Європі, і саме Івано-Франківськ стане містом, яке прийматиме зібрання.

19-21 вересня до Івано-Франківська приїдуть ковалі, мери та фахівці з охорони спадщини – всього 54 учасники з 7 країн та 11 міст Європи. Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа.

“Це визначна для міста подія, вона продовжує співпрацю в рамках Призу Європи і свідчить про участь міста в європейських процесах. Франківськ демонструє, що він є частиною європейської спільноти”, – зазначив Володимир Устинський, начальник відділу промисловості і розвитку підприємництва міськвиконкому.

Асамблея пройде трьома блоками: ковальський, співпраці муніципалітетів та для фахівців з охорони спадщини. У Франківську будуть задіяні такі локації – Палац Потоцьких, площа Ринок, парк Шевченка, філармонія. Заплановано виставку ковальських робіт, конкурс молодих ковалів, спільне нічне кування.

В Палаці Потоцьких ковалі створять композицію “Лавка дружби”, її встановлять у парку і довкола неї посадять дерева – кожне місто своє дерево.

“Останні Асамблеї проходили в Німеччині та Італії, – сказав Марцінків. – Тому для нас це величезна відповідальність. Задіяні в підготовці всі департаменти мерії. Особливу увагу слід звернути на те, що приїдуть іноземці, щоби сервіс був відповідний”.

Нагадаємо, в Івано-Франківську щороку проводиться міжнародний фестиваль “Свято ковалів”, який вже став візитівкою міста.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: