fbpx

Як правильно вибрати гірський велосипед?

Стиль життя 20:40, 01.07, 2020

Гірський велосипед – надзвичайно універсальна і потрібна річ в кожному домі. Не обов’язково бути затятим мандрівником, щоб купити такий двоколісний транспорт. Хороша гірська модель годиться як для їзди стежками, так і для прогулянок парком чи міськими вулицями. Тим паче, що гірські велосипеди бувають різними і далеко не кожна модель здатна підкорити складні маршрути.

На що слід зважати, вибираючи модель велосипеда?

Як правильно вибрати гірський велосипед? 1

Будь-який велосипед повинен допомагати долати шлях, а не ускладнювати пересування. А це можливо, тільки якщо транспорт підібраний правильно. Для цього перед купівлею слід:

  • визначитися з власним стилем їзди і уже під нього вибирати байк;
  • визначитися з бюджетом: ціни на гірські моделі коливаються в надзвичайно широкому діапазоні;
  • проаналізувати, по якому ландшафту частіше плануєте їздити;
  • визначити власну фізичну підготовку (якщо з рівнем фізпідготовки не вельми або ж є проблеми зі спиною чи суглобами, то хардтейл краще не купувати).

І найважливіше – за кермом такого велосипеда має бути зручно і безпечно. Тому обов’язково слід перевірити сидіння, гальма, якість коліс, амортизацію та перемикачі передач.

Де купувати: на ринку чи в магазині?

Часто покупці за давньою звичкою за всім біжать на ринок, бо вірять, що там можна купити дешевше. Насправді ж у мережах відомих гіпермаркетів і вибір значно більший, ніж на ринку, і діапазон цін ширший. Наприклад, гірський велосипед в ALLO можна купити як із бюджетного сектору, так і дорогий варіант преміум-класу. До того ж асортимент мережевих магазинів – це гарантовано якісна продукція відомих виробників. А от що продають на ринку під виглядом бренду, можна лише здогадуватися.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: