fbpx

Захисне скло для смартфонів. Як вибрати і встановити?

Стиль життя 16:47, 30.03, 2020

Популярні бренди смартфонів Apple, Samsung, Xiaomi знайшли своїх прихильників практично в усьому світі. Не дивно, адже якість їх збірки, ефективність та швидкість роботи, а також стабільність системи заслуговують високої оцінки. Однак ці телефони — задоволення не з дешевих, тому слід особливо подбати про їхню безпеку, вклавши гроші у відповідні аксесуари. Дуже часто на цьому етапі у користувачів виникає маса питань. Яке захисне скло для iPhone вибрати? Чи зможе захисне скло Samsung вберегти екран від удару? Чи не буде скло Xiaomi заважати роботі екрана і сенсора? У нашому посібнику ви знайдете кілька порад щодо вибору та установки захисних аксесуарів.

Захисне скло для смартфонів

Як вибрати захисне скло для смартфона?

На телефонах вищеперелічених брендів найчастіше встановлюють екрани, виготовлені за технологією Gorilla Glass. Це означає, що при їх виробництві використовують скла, які пройшли хімічну обробку. Однак подібного роду впровадження не вирішують проблему з пошкодженням окремих частин смартфонів, і, як і раніше, можна спостерігати глибокі подряпини або тріщини на поверхні дисплея. Тому екранний модуль потребує надійного захисту, який може забезпечити тільки додаткове захисне скло. Однак зверніть увагу на деякі дуже важливі питання, перш ніж вибрати відповідне загартоване скло для телефона.

Перш ніж приступити до пошуку захисного скла, слід врахувати наступні важливі нюанси:

  1. Скло повинно покривати всю площу екрана телефона, оскільки саме краї найбільш вразливі під час падіння або удару. До того ж повнорозмірне покриття не буде виглядати чужорідним і псувати тактильні відчуття.
  2. Захист повинен мати належний рівень міцності, але при цьому — мінімальну товщину. Це дасть можливість зберегти чутливість сенсора і не буде спотворювати зображення.
  3. Комплектація скла повинна включати в себе все необхідне для встановлення аксесуара.

Для чого потрібно це знати? Для того, щоб вибрати якісний аксесуар, який жодним чином не вплине на якість роботи смартфона в цілому і не буде дратувати очі користувача. Таким чином, ідеальним варіантом буде те скло, яке повністю відповідає моделі вашого телефону, має олеофобне покриття (що перешкоджає появі відбитків пальців і жирних плям) і твердість за шкалою Мооса не нижче 9H. Саме цей набір параметрів стане гарантією високої якості захисного скла.

Установка аксесуара

Встановлення захисного скла не вимагає спеціальної підготовки або інструменту, але цей процес не терпить поспіху. Кінцевий результат буде прямо залежати від якості виконання підготовчих робіт. Отже, приступимо до розгляду основних етапів поклейки і підготовки.

Для початку витягаємо з набору аксесуара серветки для очищення поверхні. Спиртовою серветкою видаляємо весь бруд і плями на екрані телефона. Сухою ганчіркою видаляємо залишки пилу і плями. Коли процес підготовки підійшов до кінця, то необхідно зняти захисну плівку зі скла і прикласти його на очищений екран смартфона, при цьому центруємо його і поєднуємо технологічні отвори. Коли все готово, то просто натискаємо по центру скла і спостерігаємо, як клейова основа пристає до екрана. До речі, аксесуар не підлягає повторній установці, тому у вас є тільки одна спроба.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: