fbpx

Депутату облради Олегу Атаманюку спалили автомобіль – він підозрює обласного високопосадовця. ФОТО

Суспільство 12:58, 21.05, 2019

Сьогодні вночі згорів автомобіль Suzuki Grand Vitara депутата Івано-Франківської обласної ради від партії "ВОЛЯ", відомого лікаря Олега Атаманюка. Депутат пов’язує підпал зі своєю політичною та професійною діяльністю.

Про це повідомляє прес-служба партії ВОЛЯ.

Олег Атаманюк вважає, що таким чином його намагаються залякати через неодноразову критику керівництва Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, а саме Миколи Стовбана.

"Поліція встановлює факт підпалу. Тобто йдеться про умисне знищення і пошкодження майна. Пов’язую це з тим, що я неодноразово заявляв про розкрадання коштів Департаментом. Йдеться про численні факти корупції, які ми виявляли і звертались з цього приводу до правоохоронних органів і прокуратури. Таким чином перекриваючи їхні корупційні схеми. Я переконаний, що директор Департаменту Стовбан здатний на такі дії. Це уже не перший випадок: таку саму річ він зробив зі своїм колишнім заступником", – розповів Атаманюк.

Депутат від "ВОЛІ" каже, що найбільш кричущим корупційним випадком в Департаменті, який вдалось виявити, стала закупівля ендопротезів на сумі 1,5 млн грн. Зараз щодо цього відбувається кримінальне провадження: 

"В ході розслідування виявилось, що вони закуплені контрабандою. Ми поки не можемо говорити про кінцевий результат, бо поки слідство триває".

Однак, на думку Атаманюка, останньою краплею, яка спонукала керівництво Департаменту до підпалу його машини, була критика Стовбана на останній сесії обласної ради, яка відбувалась у п’ятницю, 17 травня.

Тоді депутат в черговий раз заявив про несправедливий розподіл коштів Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. А також спільно з головою обласної ради Олександром Сичем вимагав заслухати звіт директора Департаменту Стовбана під час сесії.

Окрім того, Олега Атаманюка, як і інших депутатів обласної ради, обурив той факт, що у Департаменті знехтували правилами щодо призначення директора Коломийського медколеджу.

Йдеться про те, що Стовбан підписав наказ про призначення Василя Васкула директором Коломийського медичного коледжу імені І. Франка без попереднього погодження кандидатури на сесії обласної ради. Тоді ж усі депутати стали говорити про необхідність звільнення Стовбана із займаної посади.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: