субота, 16 лютого

Дерев’янко: РНС запровадить цифрову державу, де рішення прийматиме кожен українець, а не політики. ВІДЕО

РУХ НОВИХ СИЛ пропонує запровадити в Україні цифрову державу, щоб люди могли впливати на важливі державні рішення не раз на 5 років під час виборів, а набагато частіше за допомогою сучасних технологій.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі програми "VoxPopuli" на телеканалі ZIK.

"Адже сьогодні люди на них взагалі не впливають. Вони один раз в п’ять років голосують на президентських, парламентських чи на місцевих виборах. І все", – пояснив нардеп.

За словами Дерев’янка, люди повинні вливати на важливі рішення щонайменше раз на рік, використовуючи свій голос.

"Через цифрову державу, яку ми пропонуємо збудувати в Україні, українці мають впливати на важливі рішення", – пояснив Дерев’янко.

Зокрема, люди мають контролювати, як виконують свої зобов’язання міністри, і давати оцінку їхній діяльності.

"Дуже просто – через мобільний телефон, який кожен має, через свій електронний кабінет, використовуючи всі сучасні технології, які сьогодні є, зокрема блокчейн і інші. Щоб не депутати в парламенті голосували, чи відправляти у відставку того чи іншого міністра, чи залишати його на посаді, а люди", – запропонував політик. 

Дерев’янко запевнив, що РУХ НОВИХ СИЛ буде запроваджувати такий підхід разом з новою владою в країні.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко заявив, що РУХ НОВИХ СИЛ буде брати учать в президентських і парламентських виборах в 2019 році.

На правах реклами

 

КОМЕНТУВАТИ