Коломиянка Вероніка Івасюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Спорт 15:31, 07.12, 2016

В ізраїльському місті Ейлад коломиянка, учасниця ХХХІ літньої Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016 року, майстер спорту України міжнародного класу Вероніка Івасюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

У ваговій категорії 58 кг спортсменка здобула золоту медаль у ривку, в поштовху – бронзову медаль. У сумі двоборства виборола золото, посівши перше місце з результатом 201 кг, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Управління спорту обласної державної адміністрації вітає спортсменку з вагомим досягненням на змаганнях такого рівня і бажає їй міцного здоров’я та в майбутньому підкорення нових спортивних висот задля утвердження нашої держави на міжнародній арені.