вівторок, 21 травня

На "Буковелі" спіймали білорусів з георгіївськими стрічками – Яремчанський суд покарав туристів максимальним штрафом. ВІДЕО, ФОТО

Учора, 10 січня, білоруських туристів з "колорадською" символікою затримав депутат обласної ради Андрій Марійчин з ветеранами АТО.
Фото Володимира Мандини.
Фото Володимира Мандини.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії "ВОЛЯ" Андрій Марійчин, який мешкає в Яблуниці неподалік курорту "Буковель", змусив поважати Україну туристів з Білорусі, які приїхали в Карпати з символікою проросійських бойовиків. 

Туристи прикріпили "колорадську" стрічку на лобове скло автомобіля "Мерседес Віто" і на прохання Андрія Марійчина зняти її відмовлялися. У машині були три чоловіки і дві жінки. Марійчин зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли, і викликав поліцію й друзів – ветеранів АТО. Причому поліцейським довелося пояснювати, що георгіївська стрічка в Україні законодавчо заборонена з червня 2017 року і за її використання передбачено штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

За постановою поліції суддя Яремчанського міського суду Андрій Іванов ухвалив рішення про максимальний штраф для порушників – 2550 грн (150 неоподатковуваних мінімумумів). 

"До приїзду поліції хвилин за 5 приїхали наші хлопці-атошники, чоловік двадцять, так що білоруси запам'ятають надовго, яку символіку тут можна використовувати. А суд і поліція  то для них вже було як помилування. Але суддя дуже добре їм все роз'яснив, хоч я спочатку переживав, бо сам він з Луганська",  зазначив Андрій Марійчин. 

Як писав КУРС, майже рік в Яремчі не працював суд – не було жодного повноважного судді. 7 серпня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про призначення і тимчасове переведення суддів", в якому тимчасово перевів суддю Андрія Іванова з Перевальського районного суду Луганської області до Яремчі.

Читайте КУРС у Telegram - лише найцікавіші і найважливіші новини

Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ
 • Ігор Кісельов 0 Відповісти Країна дебілів <br>За прапорець із зображенням символіки 9 травня Дня перемоги роблять скандал <br>Хер ці білоруси ще приїдуть тратити свої гроші в Биковель <br>Ті<br>
 • леонид крокун 0 Відповісти Приехал скрутил номера, позвал таких же 20 все нормуль законы гор - Эвропа. Депутат при деле, по стоянкам шастает. УКРАИНА куда ты катишься. Гнать эту бандеровскую заразу в схроны. АТОшников в АТО пусть с бурятами воюют. Белорусы молодцы!
 • Бандера. Х''уйло 0 Відповісти п.ідери атошники покажіть свої морди , щоб вас дятлів бачила вся країна . чому ви не в ато ? що ви б.ляді робите в Буковелі ?
 • Бандера. Х''уйло 0 Відповісти Брати білоруси при в'їзді автомобіля з українською реєстрацією на територію Республіки Білорусь в якому будуть розміщені бандерівську або ОУН УПА символіка виклик міліції накладання штрафу і депортація кролів. Дані вогники є пі.дятлами не звертайте на цих п.дерев уваги .
 • Ігор Кісельов 0 Відповісти А також Поляки , Угорці, Ромуни, <br>
 • Бандера. Х''уйло 0 Відповісти Уродів*. Дані уроди є підерами не звертайте на цих підерів уваги .
 • kose k. 0 Відповісти Грязные свиньи эти херои АТЫ.
 • Arni Bosh 0 Відповісти каца[***]ським підстилкам зуєм по єбалу
 • Георгий Овод govod07 0 Відповісти Красавчегі атошники. Мало нам своєї вати, так ще й бульбаші зайо**ють...Лижнікі колорадські...
 • Прохожий Мимо 0 Відповісти Минск: вот жеж с[***] бандеровские...
 • Litvin Kastus 0 Відповісти Мавпы
 • kose k. 0 Відповісти Ти це про АТОшникiв? <br>