fbpx

На Долинщині рятувальники провели тактико-спеціальні навчання

17:04, 29.08, 2016

25 серпня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території автомобільної газонаповнюючої станції Долинського газопереробного заводу, під час яких рятувальники відпрацьовували свої дії спільно з працівниками об’єкту у випадку виникнення пожежі.

Ці навчання мали за мету перевірити боєздатність працівників пожежно-рятувальної служби, взаємодію між рятувальною службою та адміністрацією об’єкта. Керівником навчань був заступник начальника управління ДСНС в області з реагування на надзвичайні ситуації підполковник служби цивільного захисту Віталій Федунків.

За тактичним задумом навчань, під час заправки автомобільної цистерни для перевезення скрапленого газу через несправності технологічного обладнання виникла розгерметизація на фланцевому з’єднанні з подальшим загоранням газової суміші. Створилась загроза деформації та вибуху автомобільної цистерни.

Обслуговуючий персонал повідомив про пожежу в пожежну охорону та диспетчера заводу, поставив до відома керівництво об’єкту, вжив заходи по евакуації людей з зони горіння та зустрів пожежно-рятувальні підрозділи.

Факельне горіння продовжується. До місця пожежі прибувають рятувальники.

Через надвисоку температуру рятувальники працюють у спеціальних тепловідбивних костюмах. Всього на ліквідації умовної пожежі працювали 9 одиниць техніки та 32 рятувальники. Вони локалізували, а тоді – вдалою порошковою атакою й погасили полум’я.

Такі навчання є надзвичайно важливими як для професійних рятувальників, так і для працівників об’єкту, адже моделювання умовних надзвичайних ситуацій значно полегшує роботу вогнеборців у реальних умовах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: