Олег Йосипів офіційно призначений заступником начальника Нацполіції на Прикарпатті
середа, 15 серпня

Олег Йосипів офіційно призначений заступником начальника Нацполіції на Прикарпатті

Старший лейтенант поліції Олег Йосипів призначений на посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Про це у мережі Фейсбук повідомив начальник ГУ НП в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

"Відповідно до наказу Національної поліції України від 18 жовтня 2017 року №858 по особовому складу у зв'язку зі службовою необхідністю, відповідно до статті 69 Закону України "Про Національну поліцію", покласти тимчасове виконання обов'язків за вакантною посадою заступника начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області на старшого лейтенанта поліції Йосипіва Олега Петровича, начальника Управління патрульної поліції у місті Чернівці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Наказ підписав Голова генерал поліції другого рангу С. М. Князєв", – написав Шкутов.

У прес-службі нацполіції області зазначили, що Олег Йосипів буде тимчасово виконувати обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за напрямком превентивної діяльності.

До призначення Олег Йосипів працював на посаді начальника Управління патрульної поліції у Чернівцях.

Олег Йосипів – майданівець, учасник АТО, працював заступиком начальника патрульної поліції в Івано-Франківську, пізніше був переведений на посаду начальника у Чернівці. 

 

Нагадаємо, місце заступника начальника ГУ НП в Івано-Франківській області звільнилося 18 вересня, коли Василь Віконський був переведений на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

 

КОМЕНТУВАТИ