субота, 23 лютого

Під час свята лісівників в Галицькому НПП моделі продемонстрували колекцію одягу в мисливському стилі. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні в Галицькому НПП відзначили День працівника лісу. Працівників лісових господарств розважали творчі колективи, а також для них влаштували показ колекції одягу під назвою "В диких умовах", яку створила дизайнерка Аліна Віліщук.
Зображення 1 / 22 Використовуйте клавіші для перегляду

Лісівників та гостей свята частували також бараниною, будзом, бограчем та іншими стравами. Проводились майстер-класи з топінарію, різьбярства, презентації лісових культур. Найкращих лісівників відзначили грамотами.

Лісників привітали голова ІФ ОДА Олег Гончарук та начальник Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства Руслан Осташук.

"Ми знаємо, що сьогодні всі нас звинувачують в усіх бідах та катаклізмах, які стаються. Але це все робить нас сильнішими. Попри це в нашій галузі сьогодні працює 3 тисячі працівників. В нас висока заробітна плата. Наші підприємства є одними з найбільш бюджетонаповнюючих підприємств області. Сплачуємо багато податків. Робота лісівника є непростою. Це робота поколінь. Ми на сьогодні маємо те, що виростили наші попередники. Я вірю в те, що ми залишимо нашим дітям зелені Карпати", – сказав під час виступу Руслан Осташук.

Колекція одягу "В диких умовах":

 

 

КОМЕНТУВАТИ