середа, 16 січня

Працівники локомотиворемонтного заводу готуються до попереджувального страйку

Працівники Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу не отримують зарплати з червня. Станом на 1 жовтня заборгованість із виплати заробітної плати становить 2,8 млн гривень.

Про це повідомив керівник заводу Руслан Терешко.

Як писав КУРС, сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що міська рада Івано-Франківська не може оформити право власності на локомотиворемонтний завод, а на представників міської влади відкриті кримінальні справи.

За словами Руслана Терешка, Фонд майна посилається на те, що не має відповідного висновку Антимонопольного комітету, тому не відбувається передача акцій.

"Якщо чесно, є відчуття, що певні особи перешкоджають, щоб місто стало власником цього підприємства",  каже Терешко.

Він зазначив, що попереднє керівництво заводу доводило його до банкрутства. Тому є заборгованість з виплати заробітної плати.

"Відсутні обігові кошти, арештовані рахунки. Це все не сприяє подальшому економічному розвитку підприємства",  розповів Руслан Терешко.

За його словами, колектив підприємства підготував лист-звернення до Кабінету міністрів, особисто до Прем’єр-міністра України, Антимонопольного комітету та Фонду держмайна про те, що відбувалося на підприємстві, і просить прискорити процес передачі акцій.

Колектив також залишає за собою право, зазначив Терешко, на певні акції непокори. У п’ятницю на підприємстві відбудеться попереджувальний страйк без блокування органів державної влади і міської ради.

"Це буде попереджувальний страйк, щоб якимось чином озвучити свою позицію",  повідомив Терешко.

Також він розповів, що завод має замовлення. А міська влада планує протягом п’яти років інвестувати в обладнання та інфраструктуру заводу більш як 10 млн гривень. Також заплановане збільшення кількості робочих місць. Тим часом за поточний рік кількість працівників на заводі зменшилася з 320 до 230 осіб.

Що стосується кримінальних справ щодо представників міської влади, про які говорив міський голова, Руслан Терешко сьогодні сам почув про них вперше.

КОМЕНТУВАТИ